Materiały szkoleniowe

Poniżej zamieszczono prezentacje szkoleniowe i pliki techniczne przeznaczone do wykorzystania w ramach interaktywnego kursu typu e-learning dla praktykujących lekarzy weterynarii pt. „Rola dimeru lizozymu (Lydium-KLP™) we współczesnej profilaktyce i terapii chorób zwierząt”.
Pliki przygotowano w postaci dokumentów PDF, w wersji o wysokiej (HR) i niskiej (LR) rozdzielczości obrazów. Ta druga przeznaczona jest przede wszystkim do pobrania na urządzenia mobilne; tezzlzefony komórkowe, smartfony, tablety i starsze komputery stacjonarne. 
Do ich otwarcia konieczne jest posiadanie odpowiedniego programu; np. Acrobat Reader, który można bezpłatnie pobrać ze strony firmy Adobe (łącze - ikona poniżej).

Uwaga: Materiały szkoleniowe dla przedstawicieli handlowych dystrybutora, w tym związane ze szkoleniem i instruktażem w przypadkach potencjalnych działań niepożądanych, należy pobrać po uprzednim zalogowaniu się w folderze "logowanie" i pobraniu drogą mailową indywidualnego hasła dostępowego do pliku.

 

 

 

Pliki do pobrania